پروفسور پالمه در دانشگاه شهید باهنر کرمان حضور یافت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان سخنرانی پروفسور کلاوس پالمه (kelus palme) از دانشگاه فرایبرگ آلمان با موضوع تشریح زمینه های فعالیت دانشگاه فرایبرگ آلمان و همکاری آن دانشگاه با دانشگاه شهید باهنر کرمان به میزبانی پژوهشکده باغبانی و با حضور رئیس دانشکده کشاورزی، رئیس پژوهشکده باغبانی، تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید باهنر و مرکز تحقیقات بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی ماهان در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر برگزار شد.
در این نشست ابتدا پروفسور پالمه به معرفی شهر فرایبرگ و تاریخچه شکل گیری این دانشگاه (به صورت پاور پوینت) پرداخت، سپس در زمینه مدیریت و سیاست های دانشگاه، دانشکده ها، گروه ها و زمینه های تحقیقاتی و بودجه های علمی سخنانی ایراد نمود.
وی در زمینه تخصص خود Insight from high resolution phenotyping به معرفی پرداخت و اشاره کرد که در موضوعات تحقیقاتی خود بیشتر از گیاه Arabidopsisis Thaliana به عنوان گیاه مدل استفاده می کند.
در پایان سخنرانی بحث آزاد، بین حاضرین و پروفسور پالمه برقرار شد و همچنین وی علاقه مندی خود را به ایجاد روابط بیشتر و فرصت های مطالعاتی و تحقیقاتی برای دانشجویان و محققان ایرانی اعلام کرد.
7437/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پروفسور پالمه در دانشگاه شهید باهنر کرمان حضور یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات