بوسه حسینی‌بای بر چشمان خبرنگار جانباز صداوسیما

من در برابر اين ايثارگري حسيني كه بهترين عضو بدنش كه چشم باشد را در راه دفاع از حرم تقديم اهل بيت كرده تعظيم عرض مي كنم و بوسه مي زنم بر چشم نابينايش. سرویس فرهنگی فردا: شب گذشته از محمدرضا حسيني باي و ايمان مراتي دو تن از خبرنگاران صداوسيما به واسطه حضور پررنگ و فعال در مناطق درگيري با داعش در عراق و سوريه  مورد تقدير قرار گرفتند.
بوسه حسینی‌بای بر چشمان خبرنگار جانباز صداوسیما
حسيني باي در اين مراسم با اشاره به حضور تاثير گذار ديگر خبرنگاران صداوسيما در عراق و سوريه گفت: فقط من و مراتي نبوديم كه در مناطق درگيري بوديم بلكه ديگر همكاران مان هم حضور پررنگ داستند.
وي ادامه داد: جا دارد در اينجا يادي كنيم از همكار عزيزمان اقاي محمدحسن حسيني كه يكي از چشمانش رو در حين تهيه گزارش در سوريه جا گذاشت، واقعا محمدحسن حسيني خبرنگار شجاع ايثارگر و جانباز است و با جود مجروحيت هم اكنون در صحنه هاي نبرد باداعش حضور دارد و به رسالت خبري خود وفا دارد است.
من در برابر اين ايثارگري حسيني كه بهترين عضو بدنش كه چشم باشد را در راه دفاع از حرم تقديم اهل بيت كرده تعظيم عرض مي كنم و بوسه مي زنم بر چشم نابينايش. اين صحبت هاي خبرنگار رسانه ملي  به شدت مورد تشويق حاضران در اختتامیه نخستين جشنواره مدافعان حرم قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بوسه حسینی‌بای بر چشمان خبرنگار جانباز صداوسیما» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات