طباطبایی: مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته به زودی برگزار می شود

به گزارش ایرنا، «سیدحسین طباطبایی» روز سه شنبه و پس از معارفه به عنوان مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی، عنوان کرد: برنامه هایی برای مجموعه ورزشی آزادی داریم تا در کنار شرکت توسعه بتوانیم به خوبی از این مجموعه بزرگ نگهداری کنیم.
وی افزود: در نظر داریم تا به بهترین نحو شرایط را برای حضور تیم های ملی در بخش ورزش قهرمانی برای فعالیت در مجموعه ورزشی آزادی فراهم کنیم.
طباطبایی در مورد تداخل برنامه هایش و نامزد شدن برای حضور در انتخابات فدراسیون اسکی عنوان کرد: در شرایط فعلی برای فدراسیون اسکی برنامه ای ندارم. از حضور در انتخابات انصراف نمی دهم، اما برنامه ای هم ندارم.
وی افزود: کارمند شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هستم و از ورزشگاه کشوری به آزادی آمده ام و تلاش می کنم تا برای ورزش مفید باشم.
این مدیر ورزشی در پایان تاکید کرد که ورزشگاه آزادی خانه ورزش ایران محسوب می شود که باید در شرایط خوبی قرار گیرد.
ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طباطبایی: مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته به زودی برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات