قراخانلو: عملکرد جامعه دانشگاهی و گودرزی در مدیریت کلان ورزش ایران قابل دفاع است

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در نشست هم اندیشی وزیر ورزش و جوانان با اساتید تربیت بدنی و علوم ورزشی با اشاره به حضور موفق متخصصان دانشگاهی در مدیریت ورزش ایران گفت: از نقدهای منصفانه و آگاهانه استقبال می کنیم و همین جا هم اعلام می کنم برای اثبات مدیریت موثر و کارآمد دانشگاهیان در مدیریت کلان و اجرایی ورزش کشور حاضر به نشست و مباحثه با منتقدان آشنا به امور مدیریتی هستم.
قراخانلو که عضوهیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در فاصله سالهای 1383 تا 1387 و ریاست کمیته ملی المپیک ایران را در آن زمان بر عهده داشت گفت: خوشحالم که در دولت یازدهم نگرش به متخصصان در اولویت است و برای موفقیت ورزش ایران همه سهم دارند.
چهارمین نشست چهارمین نشست هم اندیشی وزیر ورزش و جوانان با اساتید تربیت بدنی و علوم ورزشی صبح امروز با حضور حدود دویست نفر از اساتید در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
ورزشی(1)**9118**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قراخانلو: عملکرد جامعه دانشگاهی و گودرزی در مدیریت کلان ورزش ایران قابل دفاع است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات