راهیابی تیم امید شاهین بوشهر به لیگ کشوری در سایه وفاق و همدلی تیمی رقم خورد

سید محمدحسن هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برای رسیدن به چنین موفقیتی باید همه عوامل از جمله بازیکن، کادرفنی و کادر مدیریتی ایفای نقشی تاثیرگذار می کردند که خوشبختانه این عزم همگانی از همان ابتدای فصل بر تیم شاهین حکمفرما بود.
وی بیان کرد: مجموعه مدیریتی باشگاه شاهین بوشهر از همان ابتدا به قصد صعود به لیگ کشوری تیم را هدایت کردند که همین امر منجر به احساس مسئولیت بیشتر بازیکنان و تلاش جدی آنها برای رسیدن به لیگ دسته سه کشور شد.
هاشمی گفت: آغاز فعالیت تیم بزرگسالان شاهین در لیگ دسته دو نیز از دیگر عواملی بود که انگیزه بازیکنان تیم امید شاهین برای حضور پرقدرت در مسیر رسیدن به لیگ سه را افزایش داد.
هافبک تیم امید شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: گرچه بازیکنان بزرگسال شاهین امسال موفق به صعود به لیگ دسته یک نشدند ولی با ظرفیت های فراوان موجود در استان رسیدن به این مهم در آینده ای نه چندان دور دست یافتنی است.
وی یادآور شد: بازیکنان رده های سنی پایه استان بوشهر بویژه تیم امید شاهین سرشار از ظرفیت هایی شایسته ای است که در صورت میدان دادن به آنها، می توان آینده فوتبال استان را تضمین کرد.
هاشمی عنوان کرد: آقای گلی مهدی طارمی و قرار گرفتن دانیال ماهینی در بهترین خط دفاعی لیگ برتر و دعوت آنها به تیم ملی از سوی کارلوس کیروش خود گواهی روشن به وجود استعدادهای فراوان در فوتبال استان بوشهر است.
وی ادامه داد: در چند سال گذشته برخی از تیم های بزرگسالان استان بویژه تیم شاهین در سایه اهمیت ندادن به نیروهای بومی متوجه تجربه هایی تلخی به قیمت سقوط از لیگ برتر و دسته یک شد.
هاشمی گفت: این چند تجربه تلخ باید پایانی بر بی مهرها به نیروهای جوان استان باشد تا بتوان با بها دادن به جوانان هم استانی بار دیگر شاهین بوشهر را بر فراز آسمان فوتبال ایران به پرواز درآورد.
وی متذکر شد: گرچه استان بوشهر در این چند سال ستاره های زیادی را به فوتبال کشور معرفی کرده ولی با این وجود شمار زیادی فوتبالیست مستعد نیز وجود داشتند که در سایه بی مهری ها از این عرصه کنار رفتند.
هاشمی پیش از این نیز تیم جوانان شاهین بوشهر را در لیگ برتر فوتبال کشور همراهی کرد و سپس به منظور کمک به صعود شاهین برای راهیابی به لیگ سه کشور در رده سنی امید شاهین به بازی گرفته شد.
تیم شاهین شهرداری بوشهر با کسب عنوان دومی مسابقات لیگ امیدهای استان جواز صعود به لیگ دسته سه کشور را کسب کرد.
7212/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راهیابی تیم امید شاهین بوشهر به لیگ کشوری در سایه وفاق و همدلی تیمی رقم خورد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات