روند حرکتی ساخت شهرک سلامت در فارس مناسب است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی افشانی ظهر سه شنبه در نشست مشترک بررسی وضعیت سرمایه گذاری در پروژه شهر سلامت تاکید کرد: برنامه ریزی و طراحی بسیار مناسب برای راه اندازی این مجموعه انجام شده و سرمایه گذار نیز با تمام قوا به دنبال انجام شدن کار است.

وی ادامه داد: راه اندازی شهر سلامت برای استان فارس و جنوب کشور حرکتی بزرگ و ضروری است زیرا شیراز مرکز درمانی جنوب کشور و در برخی از مباحث مرکز اول در کشور است.

استاندار فارس تصریح کرد: طی جلسات گذشته تعهداتی از جانب سرمایه گذار و استان ارائه شده که خوشبختانه تمامی انها انجام گرفته و هیچگونه مشکلی در این راستا وجود ندارد.

افشانی افزود: امروز برخی از کشورهای جهان بیش از درآمد نفتی ما درآمد از صنعت گردشگری دارند و در این راستا نیز استان فارس حتی از بسیاری از کشورها نیز می تواند جلوتر حرکت کند.

وی تاکید کرد: یکی از بخش های صنعت گردشگری توریست درمانی است که شهر شیراز از گذشته های دور میزبان افراد مختلفی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده که برای درمان به این شهر می آمدند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در صنعت گردشگری اولویت است، گفت: تمامی زیر ساختها برای انجام این مهم فراهم است و خوشبختانه با رفع تحریم ها نیز دیگر شاهد بروز چالش و مانع برای انجام تعهدات سرمایه گذاری در استان نخواهیم بود.

افشانی تصریح کرد: سرمایه گذاری روند حرکتی مشخص دارد که امیدوارم سرمایه گذاران کره ای پس از بررسی های مختلف که بخشی از آنها در حال انجام است هرچه سریعتر فعالیت خود را آغاز کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روند حرکتی ساخت شهرک سلامت در فارس مناسب است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات