امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- خدمات امنیتی کلود مایکروسافت مبتنی بر فناوری شرکتی موسوم به Adallom است که توسط مایکروسافت در سپتامبر گذشته خریداری شد.

,امنیت,خدمات,کلود,[categoriy]

امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد

امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد -آکاامنیت,خدمات,کلود,مایکروسافت,افزایش,یابد

آکاایران: امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد

مایکروسافت مجموعه ای از خدمات امنیتی جدید را به کاربران سرویس های کلود و تحت وب خود از جمله Office 365 و Azureارائه می دهد تا بتواند توجه شرکت های تجاری را به خود جلب کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، مایکروسافت در ماه آوریل محصول جدیدی به نام Microsoft Cloud App Security عرضه می کند که به مشتریان امکان می دهد تا کنترل بیتشری بر روی داده های ذخیره شده در سرویس های کلود این شرکت داشته باشند. این محصول با خدماتی همچون Office 365، Box, SalesForce، ServiceNow و Ariba سازگار است.

Office 365 هم به برخی امکانات امنیتی جدید مجهز شده که با Microsoft Cloud App Security ادغام خواهد شد. این امکانات عبارتند از ارائه هشدار امنیتی در مورد فعالیت مشکوک در حساب کاربری فرد، امکان شناسایی و تشخیص دقیق کاربران خدمات Office 365 توسط بخش آی.تی هر سازمان و موسسه، تعیین سطح دسترسی برای خدمات کلود و مشخص کردن خدمات ثالثی که کاربران می توانند آنها را به برنامه Office 365 متصل کنند.

مایکروسافت قبلا در سه ماهه دوم سال 2016 خدمات Lockbox را برای کاربران SharePoint Online و OneDrive عرضه کرده بود که فرآیند شناسایی هویت کاربران خدمات کلود این شرکت را هم تقویت می کرد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات