گوگل به ایجاد خسارت در جریان نصب کابل های فیبرنوری تگزاس متهم شد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گوگل در آوریل سال ۲۰۱۳ از برنامه خود برای ارائه خدمات فیبرنوری فوق سریع در نقاط مختلف آمریکا و از جمله آستین تگزاس خبر داد.

,گوگل,ایجاد,خسارت,[categoriy]

گوگل به ایجاد خسارت در جریان نصب کابل های فیبرنوری تگزاس متهم شد

گوگل به ایجاد خسارت در جریان نصب کابل های فیبرنوری تگزاس متهم شد -آکاگوگل,ایجاد,خسارت,جریان,کابل,فیبرنوری

آکاایران: گوگل به ایجاد خسارت در جریان نصب کابل های فیبرنوری تگزاس متهم شد

نصب کابل های فیبرنوری در آستین تگزاس اگر چه اینترنت فوق سریع را برای مردم این بخش از آمریکا به ارمغان آورده، اما در عین حال خسارات و اختلال هایی را هم به وجود آورده که موجب نارضایتی مردم شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، همزمان با نصب این کابل های فیبرنوری تعدادی از ساکنان محلی به شدت به گوگل اعتراض کرده و اظهار داشتند که گوگل با بی توجهی های خود به آنها خسارت زده است.

از جمله ساکنان Lambs Lane در جنوب شرقی آستین مدعی شدند که گوگل و پیمانکارانش لاشه های ساختمانی را بعد از پایان فعالیت در محل باقی گذارده اند.

این لاشه های ساختمانی مسیرهای زه کشی شده برای جریان یافتن آب را مسدود کرده اند و در نتیجه با ریزش باران سیل در منطقه جاری شده است.

ساکنان محلی می گویند در اکتبر سال گذشته حجم زیادی آب به سمت منازل آنها جاری شده و موجب خرابی متعلقات آنها شده است.

این افراد به علت آسیب های وارده از گوگل شکایت کرده و خواستار پرداخت خسارت نقدی شده اند. تاکنون مجموعا ۲۵۴ شکایت به همین علت از گوگل مطرح شده است.

گوگل در آوریل سال ۲۰۱۳ از برنامه خود برای ارائه خدمات فیبرنوری فوق سریع در نقاط مختلف آمریکا و از جمله آستین تگزاس خبر داد.

با استفاده از این خدمات بارگذاری یک برنامه تلویزیونی در سه ثانیه و بارگذاری یک فیلم سینمایی با کیفیت بالا در ۳۶ ثانیه ممکن می شود.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوگل به ایجاد خسارت در جریان نصب کابل های فیبرنوری تگزاس متهم شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات