استاندار اصفهان: تامین نشدن اعتبارات لازم تداوم طرح تحول سلامت را با مشکل مواجه می کند

به گزارش ایرنا، رسول زرگرپور روز سه شنبه در نخستین نشست شورای هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 7 کشور در شهرکرد، از کمبود سه هزار تخت بیمارستانی در استان اصفهان خبرداد و اظهار داشت: براساس آمار در استان اصفهان شش هزار تخت بیمارستانی نیاز است که هم اکنون سه هزار تخت بیمارستانی در این استان فعال است.
وی بر فعال سازی بخش خصوصی در حوزه سلامت تاکید کرد وگفت: راه اندازی بیمارستان های جدید در مناطق شهری و روستایی دورافتاده از مرکز استان اصفهان ازاولویت های حوزه سلامت در این استان است.
وی در خصوص اشتباهات پزشکی نیز گفت: رسیدگی به این مسئله و اطلاع رسانی دقیق دراین زمینه باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، نخستین نشست شورای هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی منطقه هفت کشور روز سه شنبه با حضور استانداران، روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و هیات امنای این دانشگاه ها در استان های یزد، چهارمحال وبختیاری و اصفهان به میزبانی شهرکرد برگزار شد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار اصفهان: تامین نشدن اعتبارات لازم تداوم طرح تحول سلامت را با مشکل مواجه می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات