استاندار یزد: طرح تحول سلامت حرکتی انقلابی درعرصه بهداشت و درمان است

به گزارش ایرنا، سیدمحمد میرمحمدی روز سه شنبه در نخستین نشست شورای هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 7 کشور در شهرکرد، اظهار داشت: این طرح به موجب کاهش هزینه بیماران و بهسازی مبلمان و هتلینگ بیمارستانی و گسترش فعالیت های بخش خصوصی در حوزه سلامت موجب رضایت مردم شده است.
وی گفت: هم اکنون استان یزد رتبه اول کشور را در زمینه سرانه پزشک و تخت های بیمارستانی فعال دارد.
به گفته میرمحمدی، هم اکنون یکهزار و 400 تخت بیمارستانی دربخش خصوصی استان یزد فعال است و افزایش یکهزار تخت بیمارستانی جدید نیز در حال تجهیز و راه اندازی است.
به گزارش ایرنا، نخستین نشست شورای هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی منطقه هفت کشور روز سه شنبه با حضور استانداران، روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و هیات امنای این دانشگاه ها در استان های یزد، چهارمحال وبختیاری و اصفهان به میزبانی شهرکرد برگزار شد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار یزد: طرح تحول سلامت حرکتی انقلابی درعرصه بهداشت و درمان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات