دستگاه ماموگرافی بیمارستان شهیدرجایی شهردوگنبدان به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این طرح گفت: دستگاه ماموگرافی یکی از نیازهای خدمات درمانی به بیماران سرطانی بود که به توسعه خدمات بیمارستان کمک می کند.
هایده حافظ قرآنا اشاره به این که بیماری سرطان سینه چهار مرحله دارد تصریح کرد: تشخیص این بیماری در مرحله اول باعث داشتن عمر طبیعی بیمار خواهد بود.
حافظ قرآن تصریح کرد: در کشورهای اروپایی که غربالگری سرطان سینه انجام می شود 70 درصد از بیماران در مرحله نخست شناسایی می شوند.
رئیس بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان ابرازامیدواری کرد: با بهره برداری از این طرح بتوان شاهد کاهش ارجاع بیماران به شهرستان های مجاور و ارتقای شاخص سلامت باشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران در این آیین گفت: سه سال گذشته تاکنون خدمات دهی در بخش سلامت و درمان این شهرستان تحول چشمگیری داشته است.
ستار اسدپور افزود: بهره برداری از دستگاه های سی تی اسکن و ام آر آی با 90 میلیارد ریال اعتبار، افتتاح بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی و راه اندازی شش مرکزدرمانی حاشیه شهر بخشی از زیرساخت های ایجاد شده سه سال اخیر در گچساران است.
8143/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگاه ماموگرافی بیمارستان شهیدرجایی شهردوگنبدان به بهره برداری رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات