100میلیارد ریال برای توسعه شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد نیاز است

سهراب بنام روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه در سال 93 و 94 نزدیک به 70 میلیارد ریال از منابع مختلف در جهت توسعه کمی و کیفی زیرساخت های شهرکهای صنعتی هزینه شده است افزود: توسعه شهرک های صنعتی برای حضور سرمایه گذاران یک اولویت است.
وی با بیان اینکه 13 شهرک و ناحیه صنعتی برای واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در سطح استان وجود دارد اظهارکرد: 401 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری و یا در حال ساخت در استان وجود دارد.
وی مساحت شهرک های صنعتی استان را 558 هکتار اعلام کرد.
بنام تصریح کرد: از این تعداد 276 واحد صنعتی با اشتغالزایی چهارهزار و 274 نفر دارای پروانه بهره برداری هستند.
وی عنوان کرد: این تعداد شهرک صنعتی با امکانات مناسبی مانند آب، برق، گاز و خطوط تلفن و اینترنت آماده استقبال از سرمایه گذاران در سال اقتصاد مقاومتی هستند .
این مسئول مهم ترین مشکل شهرکهای صنعتی را تامین و تخصیص آب ذکر کرد و گفت: رفع این مشکل به همکاری وزارت نیرو و شرکت آب منطقه ای استان نیاز دارد.
بنام با بیان اینکه بیش از 90 درصد واحدهای تولیدی در استان صنایع کوچک و کمتر از 50 نفر مشغول کار هستند بیان کرد: در دو سال گذشته با حمایت از طریق آموزش نیروهای کارگر و مدیریتی واحدهای صنعتی 57 دوره آموزشی با یکهزارو 200 نفر ساعت، برگزاری 20 تور صنعتی برای مدیران واحدهای تولیدی و پرداخت بیش از 53 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار از آنها حمایت شد.
7531/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «100میلیارد ریال برای توسعه شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد نیاز است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات