7 زندانی در نجف آباد با کمک خیران آزاد شدند

به گزارش ایرنا، دادستان نجف آباد روز سه شنبه در مراسم ویژه آزادی این زندانیان گفت: وظیفه دستگاه قضائی اجرای قانون و برخورد با مجرمان و اصلاح آنهاست اما توجه به مشکلات خانواده محکومان نیز یکی از وظایفی است که باید به آن توجه شود.
رضا شرافت افزود: هدف از برگزاری این جشن کمک به آزادی زندانیان و رفع مشکلات خانواده های آنهاست که در این پیوند انجمن حمایت از خانواده زندانیان و خیرین قدم های خوبی برداشته اند.
امام جمعه نجف آباد نیز در این مراسم گفت: بعضی مواقع آدمها بر اثر غفلت دچار مشکل می شوند و برای خود و خانوادهایشان گرفتاری ایجاد می کنند که ما باید در راه رفع گرفتاری های آنها قدم برداریم.
حجت السلام مصطفی حسناتی اضافه کرد: یکی از کارهای خیر، ارزشمند و ماندگار توجه به خانواده زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنهاست.
رئیس انجمن حمایت از خانواده زندانیان استان اصفهان نیز در این همایش گفت: سال گذشته با کمک خیران استان 400 زندانی آزاد شدند.
محمود مباشری گفت: سال گذشته با همکاری مسئولان قضائی، هزاران زندانی را در مراکز دانشگاهی، فرهنگی و شهرداری بکار گرفتیم و با اعتمادی که به آنها کرده بودیم یک نفر هم مرتکب خلاف نشد.
وی گفت: اسفند سال گذشته یک میلیون و 350 هزار متر مربع از جداول سطح شهر اصفهان توسط زندانیان رنگ آمیزی و حق الزحمه آنان نیز پرداخت شد.
وی افزود: این انجمن در استان اصفهان بیش از سه هزار خانواده را تحت پوشش خود دارد و با کمک خیرین در جهت رفع مشکلات آنها می کوشد.
شهرستان نجف آباد در 30 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
ت / 7131 / 7027/6020

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «7 زندانی در نجف آباد با کمک خیران آزاد شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات