روز تاریخی پروین در محله عارف (عکس)


به گزارش "ورزش سه"، در روز 12 خرداد 67 به علی پروین خبر رسید که صاحب یک فرزند پسر شده است،علی پروین که 2 دختر داشت ودخترهایش به ترتیب 12 و10 سال داشتند با فاصله سنی زیاد صاحب فرزند پسر شد،محمد پروین در زمانی به دنیا آمد که پرسپولیس در گیر ودار بکش وببند هایی شده بود وبنیاد مستضعفان در آن مقطع او را از هدایت تیم کنار گذاشته بود!


در آن زمان علی پروین که پرسپولیس را در 3 جام تهران،حذفی تهران وحذفی کشور قهرمان کرده بود،به خاطر اختلافات متعدد با مسئولان تازه تیم،از هدایت تیم کنار گذاشته شد،اوضاع روحی مناسبی نداشت اما تولد محمد وضعیت را متحول کرد واو همه چیز را در فوتبال فراموش کرد!


قدم محمد خوب بود وپروین را به تیم برگرداندند وپرسپولیس باز هم قهرمان تهران شد ودست آخر علی آقا مربی تیم ملی شد.


پسر پروین استعدادی خوب  در فوتبال بود که سال 86 در لیگ یک آقای گل شد وسال 87 به سایپا رفت وبازی ملی هم انجام داد اما از سال 89 به بعد ناگهان افت او آغاز شد و3 سال قبل خبر از خداحافظی او از فوتبال پیش امد!

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روز تاریخی پروین در محله عارف (عکس)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات