استیون هاوکینگ:قادر به توضیح پدیده ای بنام ترامپ نیستم

فیزیکدان و ستاره شناس برجسته جهان دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواهان آمریکایی راشیاد و عوامفریب خواند و دلیل توفیق او در جلب ارای مردم این کشور را راز سر به مهری خواند که او قادر به فهم آن نیست. آفتاب : استیون هاوکینگ فیزیکدان و ستاره شناس برجسته جهان که تا کنون توانسته است پرده از بسیاری از راز های فیزیک و ستاره شناسی بردارد در یک گفتگوی تلویزیونی در پاسخ به این سوال که آیا قادر است راز محبوبیت دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا در میان قشر گسترده ای از مردم این کشور را توضیح بدهد گفت که او قادر به درک این مسئله نیست.
این دانشمند سرشناس جهانی ترامپ را یک شیاد عوام فریب خواند که توانایی او در جلب حمایت توده های آمریکایی از نظر او یک راز سربه مهر است.
هاوکینگ در این گفتگو همچنین به موضوع خروج انگلیس از اتحادیه اروپا اشاره کرد و با انتقاد از این تصمیم گفت:دورانی که ما قادر بودیم یک تنه در مقابل جهان بایستیم سپری شده است، وافزود که انگلیس نیازدارد تا بخاطر امنیت واقتصاداین کشور بخشی از گروه بزرگتری از ملت های جهان باشد.وی تصریح کرد که حتی خبر احتمال خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هم اکنون لطمات محسوسی به اقتصاد این کشور وارد کرده است.منبع: ایرنا

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استیون هاوکینگ:قادر به توضیح پدیده ای بنام ترامپ نیستم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات