کتاب فن بیان و سخنوری منتشر شد

کتابخانه کتاب فن بیان و سخنوری نوشته حمیدرضا خانپور مدرس کارافرینی و مدیریت و اکبر فرجی ارمکی استاد مدیریت دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،این کتاب در سه فصل کلیات با شش گفتار، مفهوم‌شناسی با یازده گفتار و فصل ظرائف و فنون با 50 گفتار متنوع آموزشی علمی و کاربردی در حوزه فن بیان و سخنوری تالیف شده است.

این کتاب به طور بدیعی به مباحث جامع و کاربردی فنون بیان و سخنوری پرداخته است و به مطالب کاربردی نظیر هوش‌هیجانی، هوش گفتاری، آداب سخن گفتن، مدیریت استرس در سخنرانی‌های بزرگ، آوا شناسی و واحدهای آوایی،‌سیستم تنفسی فرد و نقش آن در سخنوری، سخنرانی آسانسوری، روش‌های مخاطب‌شناسی، روش‌های صحیح پرسش و پاسخ، علل بیرون جهیدن آب دهان،‌صحنه، لباس سخنران و روش‌های مراقبت از حنجره و سخنران و روش‌های متنوع سخنرانی در جلسات، سمینارها و همایش‌های ملی و بین‌المللی اشاره کرده است.

این کتاب می‌تواند به عنوان منبعی بسیار مفید و ارزنده برای مخاطبین خود که شامل اساتید دانشگاه، مدیران عالی و ارشد بخش‌های دولتی و خصوصی، مجریان شبکه‌های رسانه ملی، فرهنگیان، وکلا و قضات دادگستری و کسانی که به صورت روزانه با مردم ارتباط و تعامل دارند مورد استفاده و بهره‌برداری قرار گیرد.

به گفته مولفین این اثر ارزنده فرهنگی می‌تواند، منبعی ارزشمند برای آموزش در دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت دانشگاهی و موسسات آموزشی کشور مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

در این اثر سعی شده است تا در کنار استفاده از منابع غربی، از منابع ناب اسلامی و همچنین منابع ارزشمند مکتوب شعر و فرهنگ پارسی و آموزه‌های دینی، اسلامی و ایرانی بهره کافی گرفته شود.

مولفین این کتاب حمیدرضا خانپور از مدیران ارشد آموزشی و مدرس دوره‌های کارآفرینی و اکبر فرجی ارمکی از اساتید مدیریت دانشگاه تهران هستند که آن را در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل به مدیران اجرایی و مخاطبین تقدیم کرده‌اند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کتاب فن بیان و سخنوری منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات