ملوان رسما در مزایده خرید باشگاه نفت شرکت کرد

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از سایت باشگاه ملوان انزلی، نمایندگان باشگاه ملوان که هفته گذشته در جلسه توجیهی و مذاکره برای خرید امتیاز باشگاه نفت در تهران حضور پیدا کرده بودند، پس از موافقت و تصویب هیات مدیره این باشگاه، پاکت پیشنهادی خود برای حضور در مزایده خرید باشگاه نفت را به کمیته واگذاری این باشگاه ارائه کردند.

مدیران باشگاه ملوان که به طور جدی خواهان خرید امتیاز نفت هستند به همین دلیل همزمان با آخرین روز از زمان تعیین شده، بسته پیشنهادی خود را به دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تحویل دادند.

براساس اعلام قبلی و ضوابط درنظر گرفته شده، باشگاه ملوان به عنوان یکی از متقاضیان خرید، همراه بسته پیشنهادی خود یک فقره چک تضمین شده روز به ارزش ١٠ درصد از رقم پیشنهادی را تحویل کمیته واگذاری داد.

باشگاه ملوان بندرانزلی به دلیل محرمانه بودن مذاکرات و جلوگیری از ایجاد هیجان کاذب بین هواداران پرتعداد خود از انتشار هرگونه اطلاعات بیشتر اعم از مدل های بسته پیشنهادی و همینطور اعلام اعداد و ارقام به دلیل حضور سایر رقبا در پروسه مزایده معذور است و از هواداران خود می خواهد دقیق ترین اخبار و اطلاعات مربوط به خرید امتیاز را تنها از طریق سایت و کانال رسمی این باشگاه پیگیری کرده و به توجهی به اخبار غیر رسمی نداشته باشند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملوان رسما در مزایده خرید باشگاه نفت شرکت کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات