توضیحات پلیس در مورد هواپیمای مسافربری جاده پردیس (+عکس)

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در مورد هواپیمای مسافربری که امروز در جاده قدیم تهران - پردیس مشاهده و منجر به شایعاتی شد توضیحاتی رائه داد.
 به گزارش عصر ایران  صبح امروز خبری مبنی توقف یک فروند هواپیما در جاده قدیم تهران-پردیس، که موجب بروز ترافیک سنگین در این محور شده بود منتشر شد و سپس شایعاتی مانند فرود اضطراری آن سر زبان ها افتاد.

عصر ایران برای پیگیری موضوع با رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تماس گرفت که سرهنگ نادر رحمانی گفت: موضوع توقف هواپیما در این مسیر مطرح نبود بلکه آنچه بوده مربوط به انتقال یک بار ترافیکی شامل بدنه یک هواپیمای مسافربری به پارک علم و فناوری بوده است.

توضیحات پلیس در مورد هواپیمای مسافربری جاده پردیس

وی ادامه داد: به دلیل اینکه انتقال بار های ترافیکی تابع شرایط خاص خود است و با سرعت پایین انجام می شود لذا در محدوده جاجرود ترافیکی به وجود آمده بود که این مشکل هم اکنون منتفی شده است.

در همین حال، مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درباره موضوعات واخبار مطرح شده درباره هواپیمای در حال جابجایی در جاده قدیم تهران- پردیس توضیحاتی ارائه کرد.
 پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درباره موضوعات مطرح شده درباره هواپیمایی که در محور جاده قدیم تهران –پردیس به سمت پارک فناوری پردیس معاونت علمی، در حالی جابجایی است، اظهار کرد: این هواپیما در راستای ایجاد مرکز توسعه فناوری های هوایی و هوانوردی در پارک فناوری پردیس معاونت علمی، از یکی از خطوط هوایی خریداری شده است و از منطقه مهرآباد به سمت این پارک در حال جابه جایی است.   
وی افزود: این جابجایی با هدف تاسیس یك مركز تحقیقات واموزشی هوایی در پارک فناوری پردیس معاونت علمی صورت گرفته است که در آن، هم جنبه فناوری های مختلف در حوزه هوایی و هوانوردی  و هم فناوری های میانه وجود دارد و طی آن، برای دانش آموزان و دانشجویان یک آموزشگاه هوایی ترویجی  وموزه ای ایجاد می شود. 

 
پارک علم و فناوری پردیس در پردیس و حد فاصل تهران و دماوند واقع شده است.
 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات پلیس در مورد هواپیمای مسافربری جاده پردیس (+عکس)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات