لزوم اهتمام شهرداری پایتخت به مصوبات شورای شهر در حوزه دخانیات

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران که در نبود رئیس شورای شهر آغازگر دویست و شصت و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بود با اشاره به روز بدون دخانیات بر لزوم توجه ویژه برای کاهش مصرف دخانیات تاکید کرد.

وی گفت: شورای شهر مصوباتی را در زمینه تحقق شهر بدون دخانیات داشته است و بر همین اساس الزاماتی را برای شهرداری همچون افتتاح بوستان های بدون دخانیات و ساختمان های خالی از استعمال دخانیات را ایجاد کرده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: به دلیل اهمیت این موضوع خواسته شورای شهر از شهرداری این است که کماکمان نسبت به اجرایی کردن مصوبات شورای شهر اهتمام بیشتری بورزد و اقدامات ضروری برای عملی شدن این موضوع با قوت بیشتر دنبال کند.

طلائی در ادامه به نقش شورای شهر اشاره کرد و گفت: شورای شهر تهران نیز باید از تمامی تشکل هایی که برای تحقق شهر بدون دخانیات فعالیت می کنند، حمایت کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم اهتمام شهرداری پایتخت به مصوبات شورای شهر در حوزه دخانیات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات