مساله زلزله برای مسئولین کشور یک شوخی بیش نیست

به گزارش خبرنگار مهر، معصومه آباد در دویست و شصت و سومین جلسه شورا از عملکرد شهرداری تهران در خصوص عدم ارائه برنامه عملیاتی ایمنی و بحران به شورا انتقاد کرد و گفت: طبق برنامه ۵ ساله دوم، شهرداری مکلف شده بود در پایان سال دوم در حوزه کاهش خطرپذیری لرزه و ایمن سازی شهر دربرابر حوادث - با اولویت زلزله – برنامه عملیاتی و بحران را تهیه و به تصویب شورا برساند.

آباد در توضیح برنامه عملیاتی ایمنی گفت: در این برنامه سیستم های پیشگیری، مقاوم سازی، بهسازی لرزه ای، بهسازی، لرزه ای پل ها، ساختمان ها و زیرساخت های شهری و شریان های حیاتی و همچنین تهیه شناسنامه فنی برای ابنیه مورد توجه بوده است که متاسفانه الآن در آستانه سال چهارم شورا هستیم اما هیچگونه برنامه عملیاتی جهت تصویب به شورا داده نشده است.

وی همچنین با اشاره به حادثه مرگ دلخراش دختربچه ۵ ساله در بوستان کوهسار، خواستار انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از وقوع سوانح مشابه شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مساله زلزله برای مسئولین کشور یک شوخی بیش نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات