تغییر ماهیت طرح پارلمان جوانان به مجمع ملی جوانان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود گودرزی افزود: در چند سال گذشته طبق قانون، سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان در قالب یک وزارتخانه ادغام شدند. اما اکنون در این مورد با کارشناسان این حوزه مفصل بحث داشته ایم و یک بار هم بنده پیشنهاد جداسازی سازمان جوانان را در جلسه شورای عالی جوانان مطرح کردم که بررسی این مبحث به یک کارگروه واگذار شد.

وی ادامه داد: اعضای این کارگروه بعد از بحث و بررسی به این نتیجه رسیدند که باید بیشتر روی چنین موضوعی کار و بررسی شود و فعلا بحث جداسازی منتفی است. ما هم باید ببینیم در آینده چه پیش می آید و اتفاقاتی خواهد افتاد. در گذشته یک بحثی در خصوص پارلمان جوانان مطرح بود اما این پارلمان باید دارای یک چهارچوب مشخصی باشد.

گودرزی گفت: با توجه به این که این طرح مربوط به دیدگاهی در گذشته بوده، آن طرح در حال حاضر به مجمع ملی جوانان تغییر پیدا کرده است. مجمع ملی جوانان به دنبال ایجاد فضایی است که در آن نمایندگان جوانان از سراسر کشور دور هم جمع شوند و پیرامون مسائل و مشکلات مطرح شده ای که دارند، به بحث و بررسی بنشینند. این کمک می کند تا محور گفتمان جوانان در سطح کشور ایجاد شود. امیدواریم با رسیدن به شرایط مطلوب، در ۶ ماهه دوم سال جاری این مجمع ملی جوانان راه اندازی شود که متعاقبا از طریق مجازی موجود اعلام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تغییر ماهیت طرح پارلمان جوانان به مجمع ملی جوانان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات