صادرات استان قزوین دوبرابر می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی پرزحمت در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین که روز سه شنبه در اداره صنعت استان برگزار شد اظهارداشت: به منظور فعال کردن ظرفیت های موجود در بخش صنعت ۷۰ واحد تولیدی راکد برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.
 
وی بیان کرد: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت بسته های حمایتی را برای تولیدکنندگان تدارک دیده ایم که امیدواریم بخشی از مشکلات آنها را حل کنیم.

پرزحمت تصریح کرد: با شناسایی ۷۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال در کشور سهم استان قزوین نیز راه‌اندازی۴۰۰ واحد صنعتی راکد و غیرفعال است که تاکنون ۷۰ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک‌های قزوین معرفی شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یادآورشد: دولت تدبیر و امید برای رفع موانع تولید در واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل راهکارهای حمایتی پیش بینی کرده که از جمله مهم‌ترین آنها بخشودگی بدهی‌ این واحدها به ادارات تأمین اجتماعی، امور مالیاتی و معوقه بانکی است.

وی افزود: دو هزار طرح  نیمه تمام صنعتی در کشور وجود دارد که سهم استان ۳۲ طرح است.

پرزحمت گفت: امسال میزان صادرات استان قزوین به دو برابر افزایش خواهد یافت که در این راستا ۱۷ جلسه رفع موانع صادرات با حضور استاندار و ۱۷۰ جلسه فرعی تشکیل شده و نتایج خوبی داشته است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صادرات استان قزوین دوبرابر می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات