بخش خصوصی با راه اندازی کمیته تبلیغات به معرفی همدان می پردازد

به گزارش خبرنگار مهر، علی مالمیر بعدازظهر سه‌شنبه در جلسه هماهنگی یازدهمین اجلاس شهرداران راه ابریشم که در استانداری همدان برگزار شد، عنوان کرد: مهم ترین مشکلی که در عدم جذب گردشگری استان همدان وجود دارد معرفی نشدن استان و ظرفیت های آن است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه برای معرفی ظرفیت های استان باید اقداماتی از سوی مسئولان اجرایی صورت گیرد، عنوان کرد: اقداماتی که در گذشته برای معرفی ظرفیت های گردشگری انجام شده کافی و موثر نبوده است.

وی با اشاره به اینکه گردشگری محور توسعه استان همدان است، افزود: باید از هر ظرفیتی که متولی رشد گردشگری در استان باشد، استفاده کنیم.

علی مالمیر از فعالیت کارگروه گردشگری در راستای تبلیغات و معرفی استان همدان خبر داد و گفت: تعامل نباید تنها در بین بخش های دولتی باشد بلکه باید از بخش های خصوصی و سمن ها نیز برای همکاری دعوت کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان عنوان کرد: امیدواریم اقداماتی از سوی مسئولان در حوزه  گردشگری صورت گیرد و حتماً لازم نیست این اقدامات به نام سازمان میراث فرهنگی شناخته شود.

وی در پایان از فعالیت کمیته تبلیغات گردشگری با حضور بخش خصوصی برای معرفی استان همدان خبر داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخش خصوصی با راه اندازی کمیته تبلیغات به معرفی همدان می پردازد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات