خدمات درمانی در چهارمحال و بختیاری توسعه پیدا می کند

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر سه شنبه درنشست شورای هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه هفت با اشاره به اینکه خدمات درمانی در چهارمحال و بختیاری توسعه پیدا می کند، اظهار داشت: هم اکنون پروژه های بهداشتی و درمانی مختلفی در استان چهارمحال و بختیاری در حال احداث است.

وی افزود: با بهره برداری از پروژه بیمارستان بروجن خدمات درمانی در شهرستان بروجن از وضعیت بسیار خوبی برخوردار خواهد شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: خیران حوزه بهداشت و درمان نقش مهمی در توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در استان چهارمحال و بختیاری دارند.

وی با اشاره به اینکه خیران نقش مهمی در توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در استان دارند، ادامه داد: باید از ظرفیت خیران در این حوزه بیشتر استفاده کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت به خوبی در سطح استان در حال اجرا است، ادامه داد: هزینه های مردم استان چهارمحال و بختیاری در بخش درمان بسیار کاهش پیدا کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این نشست عنوان کرد: نشست شورای هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه هفت برای نخستین بار است که در چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

مرتضی هاشم زاده ادامه داد: هم اکنون ۱۰ بیمارستان در چهارمحال و بختیاری فعال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه به دنبال افزایش تخت های بیمارستانی در سطح استان هستیم، ادامه داد: افزایش تخت های بیمارستانی نقش مهمی در افزایش کیفیت خدمات دهی به بیماران دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمات درمانی در چهارمحال و بختیاری توسعه پیدا می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات