اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست انتخاب رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان بوشهر با بیان اینکه کانون کارآفرینی یکی از کانون‌های مورد توجه در کشور است اظهار داشت: اعضای این کانون که کارآفرینان هستند در عرصه‌های اقتصادی حضوری فعال دارند و ریسک کار را پذیرفته‌اند.

زرین‌فر با بیان اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی  با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود تصریح کرد: کانون‌های کارآفرینی نقش مهمی در توسعه فضاهای کسب و کار دارند که بر این اساس طرح‌های اشتغال‌زایی  با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه کارآفرینان در توسعه فضای کسب و کار و رونق اقتصادی نقش مهمی دارند تصریح کرد: با توجه به اینکه کارآفرینان صاحب تجربه هستند می‌توانند به بهتر شدن فضای کسب و کار و رونق اقتصادی کشور کمک کنند.

زرین‌فر از اعضای هیئت امنای کانون خواست برنامه سالانه خود را مشخص و بر مبنای آن فعالیت خود را در بخش‌های مختلف اقتصادی از سر بگیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نیز با بیان اینکه میزان اشتغال امسال در این استان بهبود می‌یابد گفت: با توجه به نقش حیاتی کارآفرینان در اقتصاد کشور و تفکر و اندیشه‌هایی که در آنان سراغ داریم انتظار می‌رود کمک خوبی به بهبود وضعیت اقتصاد و همچنین افزایش میزان اشتغال استان شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این نشست از میان کاندیدای سمت رئیس و دبیر کانون توسط هیئت امنا رأی گیری شد و اکبر اکبری بعنوان رئیس و فرناز مجاب بعنوان دبیر کانون کارآفرینی استان انتخاب شدند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات