ظرفیت‌های استان ایلام از طریق رسانه‌ها بیان شود

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شیروی ظهر سه شنبه در اولین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی صدا و سیمای مرکز ایلام با محوریت سرمایه گذاری در استان با حضور اصحاب رسانه استان، خبرنگاران، برنامه سازان، پژوهشگران و... گفت: براساس تاکید ریاست سازمان، رسانه استانی با سه رویکرد مطالبه گری، فرهنگ سازی و معرفی کار آفرینان برتر، برای تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و تلاش می کند.

وی با اشاره به اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی پیش از برگزاری این نشست، در قالب جلسات کارشناسی به بررسی باید های معرفی ظرفیت های استان در رسانه ملی پرداخته است، گفت: در هفته های آتی و بر اساس سیاست های ابلاغی، مدیران سایر دستگاه های اجرایی در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی صدا و سیما شرکت می کنند و به تشریح برنامه های دستگاه های متبوع خود می پردازند.

حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام  هم در این نشست با قدردانی از صدا و سیمای مرکز ایلام در معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان گفت: وب سایت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان ایلام راه اندازی شده و می توان با رفع موانع اداری و معرفی ظرفیت های استان در قاب تصویر تلویزیون به رشد و رونق سرمایه گذاری در استان کمک کرد.

وی با تشریح مولفه های اقتصاد مقاومتی و ابلاغ سیاست های این ضرورت به دستگاه های اجرایی استان، گفت: درون زا و برون گرا بودن، حذف صادرات غیر ضروری و هزینه بر، تحقق  عدالت در اجرای برنامه های توسعه و توجه به علم و ایده های دانش بنیان از محور های سیاست اقتصاد مقاومتی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ظرفیت‌های استان ایلام از طریق رسانه‌ها بیان شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات