پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان به شاکیان پرونده نگین غرب

به گزارش مشرق، احمد زرگر رئیس شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده نگین غرب گفت: این پرونده 15 هزار نفر شاکی دارد و در حال حاضر با 10 هزار نفر تسویه‌حساب کرده‌ایم و حدود 2 هزار واحد (ساختمان نیمه‌کاره) تکمیل شد.

وی افزود: در واقع، زمینی در کار نبود، به همین خاطر مجبور شدیم به این افراد بگوییم اگر بخواهید زمین بگیرد دو یا سه سال طول می‌کشد، بیایید براساس قیمت روز ساختمان، پول دریافت کنید.

قاضی پرونده نگین غرب ادامه داد: بر این اساس یک نرم‌افزار تهیه و مطالبات هر فرد محاسبه شد، برای مثال اگر کسی 100 متر زمین طلب داشت، به قیمت روز 245 میلیون تومان دریافت کرد.

وی تصریح کرد: در مجموع در این پرونده تاکنون یک‌هزار میلیارد تومان پول به مردم داده شده است.

وی در خصوص همکاری متهمان در این پرونده گفت: آقای ف یکی از متهمان خیلی همکاری کرد و ما هم خیلی با او خوب کنار آمدیم.

وی ادامه داد: در تجدیدنظر حکم قطعی او که 20 سال حبس بود صادر شد، اما بعد درخواست آزادی مشروط کرد و الان با آزادی مشروط آزاد شد اما دراختیار دادگاه است و همکاری می‌کند.

زرگر خاطرنشان کرد: متأسفانه آقای ر متهم دیگر، یک مقدار اذیت کرد، اما این اواخر همکاری می‌کند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان به شاکیان پرونده نگین غرب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات