آزاد سازی فلوجه ضربه ای مهلک به داعش وارد می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، آرام شیخ محمد معاون رئیس مجلس عراق گفت: آزاد سازی فلوجه ضربه ای مهلک به داعش است و راه را برای آزاد سازی موصل فراهم می آورد.

وی افزود: ما حامی نیروهای مسلح و مردمی و عشایری و پلیس در استان الانبار در نبرد کنونی آزاد سازی فلوجه هستیم.این پیروزی های به دست آمده در عملیات مذکور را به ملت عراق تبریک می گوییم.

معاون رئیس مجلس عراق بر ضرورت گشودن گذرگاه های امن برای خروج ساکنان از فلوجه و ضرورت ارائه کمک های غذایی و پزشکی به خانواده ها تاکید کرد.

آرام شیخ محمد تاکید کرد: آزاد سازی فلوجه ضربه کاری و مهلک به داعش است و راه آزاد سازی موصل را هموار می کند.داعش که جنایات فجیع علیه افراد بی گناه انجام داده و دنیا را به وحشت انداخته است و نفوذ و قدرت آن در عراق به زودی به پایان خواهد رسید.

وی از پیروزی های به دست آمده از سوی پیشمرگان در محور الخازر در شرق موصل نیز تمجید کرد و شماری از روستاها را آزاد کرد.این در راستا عملیات مقدماتی برای عملیات آژاد سازی موصل است.

شایان ذکر است که عملیات آزاد سازی فلوجه از ۹ روز قبل شروع شده است و در جریان آن نیروهای مردمی و امنیتی عراق موفق به پیشروی های چشمگیری شده اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزاد سازی فلوجه ضربه ای مهلک به داعش وارد می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات