رستمی رکورد جهان را شکست

كیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم کشورمان در مسابقات جام بین المللی فجر توانست با مهار 220 کیلوگرم در حرکت دوضرب رکورد دنیا را جابجا کند. به گزارش نامه نيوز، در رقابتهای روز نخست جام بین المللی فجر که به میزبانی کشورمان در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم توانست با مهار 220 کیلوگرم رکورد جهان را که در اختیار یونگ ژانگ وزنه بردار چینی با 218 کیلوگرم بود را  دو کیلوگرم جابجا کند. وی با مهار  وزنه های 175 در یکضرب و 220 در حرکت دوضرب با مجموع 394 کیلوگرم  یک کیلوگرم  رکورد دوضرب دنیا را ارتقا داد.
گفتنی است در رقابتهای حرکت یکضرب دسته85 کیلوگرم  کیانوش رستمی در بار اول 170 کیلوگرم و در مرتبه دوم 175 کیلوگرم را بالایی سر برد و برای سومین بار به روی تخته نیامد و همچنین سید ایوب موسوی در این حرکت وزنه های 160 و 166 کیلوگرم را مهار کرد ولی در مرتبه سوم در مهار وزنه 169 کیلوگرمی ناموفق بود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رستمی رکورد جهان را شکست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات