نعمتی:هدفم ریاست فدراسیون تیروکمان نیست

نعمتی:هدفم ریاست فدراسیون تیروکمان نیستبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،؛زهرا نعمتی ملی پوش تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین بیان کرد : وقتی که ورزشکار هستم فقط هدفم کسب قهرمانی است و اگر روزی مربی شوم به دنبال قهرمانی کماندارن تیم هستم اما رئیس فدراسیون باید بتواند در سطح کشور قهرمان پروری کند و مسئولیت سختی را بر عهده دارد که به همین علت به ریاست فدراسیون فکر نمی کنم.

وی در خصوص تفاوت المپیک و پارالمپیک افزود : المپیک عرصه رقابت های سنگین است و محیط دوستانه ای ندارد اما آرامش خاصی در میدان پارالمپیک وجود دارد که به ورزشکاران احساس امنیت خاطر می دهد و در کنار کسب مدال می توان جوانمردی را نیز احساس کرد در صورتی که المپیک فقط و فقط رقابت کسب مدال است.

کماندار تیم ملی درباره حریفان تیم ملی ادامه داد : کشور کره از رده های سنی پایین به آموزش تیر و کمان می پردازد تا در رده جوانان ورزشکاران المپیکی داشته باشد و اگر در ایران از استعداد ها استفاده شود و در رده های سنی پایین آموزش انجام شود مطمئن هستم ایران در رشته تیر و کمان حرف اول را در جهان خواهد زد.

وی تصریح کرد: دوست دارم برای افرادی که دارای معلولیت هستند یک انگیزه برای ادامه زندگی باشم تا آنها هم بدانند که معلولیت محدودیت ایجاد نمی کند و می توان به موفقیت در ورزش رسید.

نعمتی درباره حقوق دریافتی خود گفت : همیشه وزارت ورزش و جوانان از کمانداران حمایت لازم را داشته است و از زمانی که موفق به کسب سهمیه ریو شدم ماهانه مبلغی را به عنوان حقوق به من می دهند اما هزینه های ورزش زیاد است و اگر حامیان مالی من نبودند نمی توانستم برای کسب سهمیه در المپیک و پارالمپیک اقدام کنم.ورزشکاران علاوه بر بحث مال به حمایت روحی نیاز دارند که امیدوارم مسئولین همچون گذشته از ملی پوشان تمام رشته های ورزشی حمایت کنند.

ملی پوش تیم ملی تیر وکمان در پایان خاطر نشان کرد : امیدوارم تمام ورزشکاران از هر دو میدان المپیک و پارالمپیک موفق به کسب سکوهای قهرمانی شوند و با دست پر به کشور باز گردند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نعمتی:هدفم ریاست فدراسیون تیروکمان نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات