ویندوز 10 بر روی 200 میلیون دستگاه -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هدف شرکت مایکروسافت این است که ویندوز 10 بر روی بیش از یک میلیارد دستگاه نصب شود، که گفته می شود تا سال 2019 به این هدف می رسد.

,ویندوز,میلیون,دستگاه,[categoriy]

ویندوز 10 بر روی 200 میلیون دستگاه

ویندوز 10 بر روی 200 میلیون دستگاه -آکاویندوز,میلیون,دستگاه

آکاایران: ویندوز 10 بر روی 200 میلیون دستگاه

مایکروسافت می گوید پس از پنج ماه که نسخه 10 سیستم عامل ویندوز منتشر شده، جدیدترین نسخه این سیستم عامل بر روی بیش از 200 میلیون دستگاه نصب و فعال شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، یوسف مهدی، معاون رئیس بخش ویندوز و دستگاه های مایکروسافت، اعلام کرده است که در حال حاضر ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان از جدیدترین نسخه سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.

شرکت مایکروسافت می گوید ویندوز 10 نسبت به سایر نسخه های منتشر شده ویندوز، مسیر سریع تری را پیموده است و در ماه دسامبر، با استفاده 11 میلیارد ساعتی کاربران از ویندوز 10 در طول یک ماه، بیشترین اشتغال را تجربه کرده است.

در حالی که ممکن است این آمار و ارقام چشمگیر باشد، برخی افراد به دلایلی که سبب این افزایش آمار شده است اشاره کرده اند.

برای مثال، ویندوز 10 ارتقای نسخه ای است که در حال حاضز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و بسیاری از کاربران به آن به چشم یک انتخاب با ریسک کم نگاه می کنند.

نکته دیگر اینکه آماری که مربوط به سیستم های عامل قبلی بوده، بیشتر بر اساس مجوز نسخه های فروخته شده بوده نه نسخه های کپی که توسط کاربران فعال شده است.

همچنین مایکروسافت آمار مربوط به کامپیوتر های شخصی و موبایل ها را ترکیب کرده و به این مجموع رسیده است. به علاوه، این رقم 200 میلیونی شامل دستگاه های ایکس باکس هم می شود.

مایکروسافت می گوید بیشتر از 22 میلیون از 200 میلیون دستگاهی که در حال حاضر با ویندوز 10 کار می کنند، متعلق به شرکت ها و کاربران آموزشی هستند.

برای رسیدن به این هدف، مایکروسافت ویندوز 10 را در هفته های آینده به عنوان به روز رسانی توصیه شده، دومرتبه طبقه بندی می کند؛ به این معنا که ارتقا ویندوز 10 به طور خودکار بر روی دستگاه کاربرانی که به روزرسانی خودکار آنها فعال است، آغاز می شود.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویندوز 10 بر روی 200 میلیون دستگاه -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات