حضور ١١١ روزنامه در مرحله دوم اجرای طرح رتبه بندی نشریات

به گزارش عصر سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا، کارگروه بررسی اولیه جداول خوداظهاری روزنامه ها، از هفته گذشته کار خود را آغاز کرده و نتایج آن پس از تکمیل به صورت ماتریس مقایسه ای برای پست الکترونیکی که روزنامه ها در سامانه جامع رسانه های کشور
(e-rasaneh.ir) ثبت کرده اند، ارسال می شود.
رتبه بندی روزنامه ها براساس شاخص هایی که پیشتر در سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی منتشر شده بود. مرحله دوم اجرای طرح رتبه بندی روزنامه ها برای ٦ روز معین از سه ماه زمستان ٩٤ و براساس شیوه نامه منتشر شده انجام می شود.
بنابراعلام اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روزنامه هایی که تاکنون به هر دلیلی نتوانسته اند فرم خود اظهاری و اصل روزنامه های مد نظر را ارسال کنند، در اسرع وقت نسبت به ارسال آن اقدام کنند.
این گزارش می افزاید: نتایج نهایی اجرای طرح رتبه بندی روزنامه ها مبنای اصلی در اعطای تسهیلات و حمایت های معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی خواهد بود.
جدول شاخص‌های رتبه بندی روزنامه ها و جدول شاخص‌های رتبه بندی روزنامه ها هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل مشاهد است.
فراهنگ**1355**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور ١١١ روزنامه در مرحله دوم اجرای طرح رتبه بندی نشریات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات