روابط عمومی ها تداوم بخش امور رسانه ای در دستگاه های اجرایی هستند

به گزارش ایرنا، نصرت الله علیرضایی روز سه شنبه در نشست با روابط عمومی ها و رسانه های استان با بیان اینکه تفاوت جهان قدیم و جدید در دو مفهوم حق و شهروندی متمایز می شود، افزود: در جامعه قدیم به مردم از دیدگاه رعیت نگریسته می شد اما اکنون مهمترین عنصر جهان جدید را مفهوم 'شهروند حق مدار' تشکیل می دهد.
به گفته وی، امروز شهروند حق مدار مطالبه و خواسته هایی دارد که تمامی دستگاه ها و نهادها باید درصدد ایفای آن برآیند.
وی، محور جهان جدید را مفهوم شهروند حق مدار دانست و ادامه داد: رسانه ها و روابط عمومی دستگاه ها باید با شفاف ساختن به یکی از حقوق شهروندی که همانا اطلاع رسانی است، پاسخ دهند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین افزود: روابط عمومی ها تداوم بخش کار رسانه ها در دستگاه های اجرایی هستند و وظیفه انعکاس دقیق و شفاف اخبار در سطح جامعه را عهده دار می باشند.
علیرضایی، رسانه ها را نمایندگان افکار عمومی در جامعه دانست و گفت: میان روابط عمومی دستگاه ها و رسانه ها باید گفت و گو، فهم متقابل و تعامل وجود داشته باشد.
وی با اشاره به برنامه های پیگیری شده توسط این اداره در جهت تقویت اصحاب رسانه و روابط عمومی ها، اضافه کرد: برگزاری دوره های آموزشی، امضای تفاهم نامه های همکاری، اشتراک رسانه ها از سوی دستگاه ها و پیگیری مسکن خبرنگاران از جمله برنامه های صورت گرفته از سوی اداره بوده است.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روابط عمومی ها تداوم بخش امور رسانه ای در دستگاه های اجرایی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات