رستمی با دو حرکت مدال طلای یک ضرب را گرفت


کیانوش رستمی در پایان حرکت یک ضرب دسته 85 کیلوگرم مدال طلا را به دست آورد و مدال برنز نیز به ایوب موسوی رسید.
به گزارش ایسنا، در نخستین روز از مسابقات وزنه برداری جام فجر که گزینشی المپیک محسوب می شود، وزنه برداران دسته 85 کیلوگرم به رقابت پرداختند.از ایران دو وزنه بردار در این رقابتها حضور داشت. رستمی با رکورد 175 کیلوگرم در یک ضرب مدال طلا را به دست آورد و ایوب موسوی با 166کیلوگرم مدال برنز گرفت.
حرکت یک ضرب کیانوش رستمی آخرین وزنه برداری بود که بر روی تخته مسابقات آمد. او 170 کیلوگرم را در اولین حرکت بالای سر برد. برای حرکت دوم 5 کیلوگرم وزنه را افزایش داد که 2 کیلوگرم از رکوردش در مسابقات جهانی آمریکا بیشتر بود، نماینده ایران این وزنه را نیز مهار کرد و مدال طلای یک ضرب را به دست آورد. او از انجام حرکت سوم انصراف داد.

ایوب موسوی در نخستین حرکت خود وزنه 160 کیلوگرم را بالای سر برد. با این وزنه دو کیلوگرم بیشتر از مسابقات قهرمانی آسیا 2016 وزنه زد.
او در دومین حرکت هم 166 کیلوگرم را به ثبت رساند. موسوی برای آخرین حرکت 168 کیلوگرم را انداخت و به مدال برنز یک ضرب رسید.
الکسی یوفکین از روسیه نیز با 168 کیلوگرم مدال نقره یک ضرب را به دست آورد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رستمی با دو حرکت مدال طلای یک ضرب را گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات