ملوانی‌ها با بسته پیشنهادی و چک تضمینی در مزایده نفت شرکت کردند

دیدار تیم های فوتبال سیاه جامگان و ملوان انزلی باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال پاکت پیشنهادی به‌طور رسمی در مزایده خرید امتیاز باشگاه نفت شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان، نمایندگان باشگاه ملوان که هفته گذشته در جلسه توجیهی و مذاکره برای خرید امتیاز باشگاه نفت در تهران حضور پیدا کرده بودند، پس از موافقت و تصویب هیئت مدیره این باشگاه، پاکت پیشنهادی خود جهت حضور در مزایده خرید باشگاه نفت را به کمیته واگذاری این باشگاه ارائه کردند.

مدیران باشگاه ملوان که به‌طور جدی خواهان خرید امتیاز نفت هستند، همزمان با آخرین روز از زمان تعیین‌شده، بسته پیشنهادی خود را به دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تحویل دادند. براساس اعلام قبلی و ضوابط در نظر گرفته شده، باشگاه ملوان به‌عنوان یکی از متقاضیان خرید، همراه بسته پیشنهادی خود یک فقره چک تضمین شده روز، به ارزش 10 درصد رقم پیشنهادی را تحویل کمیته واگذاری کرد.

باشگاه ملوان بندرانزلی همچنین اعلام کرد به‌دلیل محرمانه بودن مذاکرات و جلوگیری از ایجاد هیجان کاذب بین هواداران پرتعداد خود از انتشار هرگونه اطلاعات بیشتر اعم از مدل‌های بسته پیشنهادی و همین‌طور اعلام اعداد و ارقام به‌دلیل حضور سایر رقبا در پروسه مزایده معذور است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملوانی‌ها با بسته پیشنهادی و چک تضمینی در مزایده نفت شرکت کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات