باگ جدید اینستاگرام -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: اعلان های اکانت شخصی شما در صورت استفاده از اکانت دوم مشترک به فرد دیگر نیز ارسال می شود

 

آکا ایران- باگی که باعث می شود شما از نوتیفیکیشن ها و پیام های دایرکت دوست و همکار خود که از اکانت دوم مشترک استفاده می کنید مطلع شوید!

,جدید,اینستاگرام,[categoriy]

باگ جدید اینستاگرام

باگ جدید اینستاگرام -آکاجدید,اینستاگرام

آکاایران: باگ جدید اینستاگرام

اجازه دهید واضح تر توضیح دهم! در قابلیت جدید اینستاگرام شما قادر هستید به طور همزمان تا پنج اکانت اینستاگرام را به طور همزمان مدیریت کنید. به طور مثال شما و همکارتان هر کدام یک اکانت شخصی دارید و در عین حال شرکت شما یک اکانت نیز دارد که به طور مشترک آن را مدیریت می کنید و به عنوان اکانت دوم آن را در گوشی های خود وارد کرده اید.

حالا در باگ مورد اشاره اینستاگرام هنگامی که برای دوست شما در اینستاگرام ناتیفیکیشن ها یا پیام های دایرکتی به اکانت شخصی او ارسال می شود این اعلان ها در گوشی شما که به طور طبیعی هیچ ارتباطی نباید داشته باشد نیز ارسال می شود.

البته خوشبختانه با زدن بر روی این ناتیفیکیشن ها هیچ اتفاق خاصی نمی افتد و شما تنها به آن تصویر که ناتیفیکیشن مربوط به آن ارسال شده منتقل می شوید و پیام های دایرکت را نمی توانید ببینید.

,جدید,اینستاگرام,[categoriy]

باگ جدید اینستاگرام

البته این مشکل ظاهراً برای تمام کسانی که از یک اکانت مشترک بهره می برند اتفاق نیفتاده و حتی برای برخی از آنها این مشکل رفع شده اما ظاهراً هنوز برای بسیاری از کاربران همچنان پابرجاست و اینستاگرام ضمن اعلام اینکه از این مشکل آگاه است از کار بر روی یک راه حل خبر داده است.
برای آگاهی از نحوه استفاده از قابلیت مدیریت همزمان چند اکانت می توانید این مطلب را در ایتنا بخوانید.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باگ جدید اینستاگرام -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات