افشای سرقت حجم بالایی از اطلاعات کاربران توسط اسپاتیفای -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- کاربرانی که با گوشی هوشمند خود به سایت Spotify متصل شوند شاهد انتقال اطلاعات خصوصی خود به سرورهای این سایت خواهند بود.

,افشای,سرقت,بالایی,[categoriy]

افشای سرقت حجم بالایی از اطلاعات کاربران توسط اسپاتیفای

افشای سرقت حجم بالایی از اطلاعات کاربران توسط اسپاتیفای -آکاافشای,سرقت,بالایی,اطلاعات,کاربران,اسپاتیفای

آکاایران: افشای سرقت حجم بالایی از اطلاعات کاربران توسط اسپاتیفای

سایت پخش موسیقی آنلاین اسپاتیفای اطلاعات گسترده ای را از کاربران جمع آوری می کند که از جمله آنها می توان به عکس ها، موقعیت مکانی و فهرست تماس اشاره کرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، سایت یاد شده با تغییر در سیاست های حریم شخصی خود حجم داده هایی که از کاربران جمع آوری کرده و با اشخاص و گروه های ثالث به اشتراک می گذارد به میزان چشمگیری افزایش داده است.

بر اساس این تغییرات کاربرانی که با گوشی هوشمند خود به سایت Spotify متصل شوند شاهد انتقال اطلاعات خصوصی خود به سرورهای این سایت خواهند بود و علاوه بر عکس ها و فهرست تماس ها و موقعیت مکانی، اطلاعات مربوط به تاریخچه استفاده از مرورگرهای اینترنتی نیز با استفاده از یک ابزار خاص جمع آوری می گردد.

اگر چه مدیران Spotify مدعی هستند که هدف از این کار ارتقای خدمات رسانی و امکانات است، اما تلاش برای دسترسی گسترده تر به اطلاعات خصوصی افراد با واکنش خشم آلود کاربران این سایت مواجه شده است.

این کاربران با حضور در شبکه های اجتماعی این سیاست جدید حریم شخصی را غیرقابل قبول دانسته و پرسیده اند چرا Spotify باید به فهرست تماس ها و فایل های چندرسانه ای ما دسترسی پیدا کند.

Spotify علاوه بر سرقت این اطلاعات آنها را با شرکت های تبلیغاتی خاص، برخی مجموعه های تولید و انتشار موسیقی و شرکت های مخابراتی به اشتراک می گذارد. سیاست های جدید حریم شخصی Spotify علاوه بر ۷۵ میلیون کاربر رایگان، ۲۰ میلیون کاربر خدمات پولی این شرکت را هم در برمی گیرد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افشای سرقت حجم بالایی از اطلاعات کاربران توسط اسپاتیفای -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات