المپیاد امدادی نونهالان اهوازی جمعیت هلال احمر برگزار شد

فتح الله هاشم نژاد رئیس جمعیت هلال احمر اهواز در خصوص این خبر به ایرنا گفت:تعداد شرکت کنندگان در این المپیاد 18 نفر است که با حضور اعضای کانون غنچه های مهدکودک امید و آرزو برگزار شد.
وی تعداد مهدکودک های اهواز دارای کانون غنچه های هلال را 20 مهد کودک عنوان کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر اهواز هدف برگزاری این المپیاد را آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اصول هفتگانه جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، انتشار اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه، توسعه کار گروهی بین اعضای کانون غنچه های هلال ،ترویج فرهنگ صلح و دوستی ،ارزیابی مهارت های خود امدادی و دانسته های نوگلان عضو و ارایه آموزش های خود امدادی در دوران کودکی به منظور فرهنگ سازی جهت نسل آینده این مرزو بوم خواند.
هاشم نژاد بیان کرد: در این المپیاد نونهالان شرکت کننده روش های پناهگیری و خروج اضطراری ،آشنایی با اصول هلال احمر ، آشنایی با کیف کمک های اولیه ،آشنایی با شماره های تلفن سازمان های امدادی را فراگرفتند.
وی افزود: از جمله برنامه هایی آینده هلال احمر افزایش تعداد مهدکودک های عضو طرح وبرگزاری المپیاد بین مهدکودک های مختلف است.
7158/6125

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «المپیاد امدادی نونهالان اهوازی جمعیت هلال احمر برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات