برگزاری مانور لحظه صفر در فامنین

به گزارش ایرنا مانور لحظه صفر در پایگاه امداد جاده ای هلال احمر تجرک و بدون اطلاع قبلی انجام شد.
یک و نیم ساعت قبل از برگزاری مانور نسبت به فراخوان اعضا اقدام شد که تمامی اعضا در ساعت مقرر در محل مورد نظر حضور یافتند.
ظاهر پورمجاهد فرماندار فامنین نیز با حضور در این جلسه به رصد آمادگی نیروها و امکانات نیروی انسانی، لجستیکی و تجهیزاتی شهرستان پرداخت.
علی اکبر شاهمردی رییس جمعیت هلال احمر فامنین و دبیر ستاد هدف از برگزاری مانور را همکاری و هماهنگی لازم بین دستگاهها و شناخت وظیفه هر کدامیک از اعضا در مواقع لزوم دانست.
در این برنامه هر یک از اعضا به تشریح وظیفه و ماموریت خود در مواقع بحران پرداختند و چند تیم آماده با نیروهای کامل نیز در این مانور حضور داشتند.
در ادامه چند گروه از جانب فرماندار شهرستان فامنین برای کنترل و آماده به کار بودن امکانات و تجهیزات خودرویی امدادی به ادارات اعزام شدند.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری مانور لحظه صفر در فامنین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات