پسر سیاه جامگان جایگزین پدر شد

محمدرضا عباسی از امروز سمت مدیرعاملی تیم سیاه جامگان را به فرزند خود، علی رضا عباسی منتقل کرد. ورزش سه: محمدرضا عباسی از امروز سمت مدیرعاملی تیم سیاه جامگان را به فرزند خود، علی رضا عباسی منتقل کرد.

محمدرضا عباسی که پس از اعلام موجودیت تیم سیاه جامگان به عنوان مدیرعامل این تیم فعالیت می کرد از امروز و به طور رسمی عنوان مدیرعاملی و اختیارات مربوط به آن را به فرزند خود منتقل کرد تا از این پس، علیرضا عباسی که پیش از این قائم مقام این باشگاه محسوب می شد، رسما مدیرعامل تیم سیاه جامگان مشهد شود.

نکته جالب توجه در این باره اینکه امروز، سالروز تولد علیرضا عباسی است که تفویض پست مدیرعاملی تیم لیگ برتری به وی از سوی عباسی پدر، می تواند کادوی تولد چشمگیری محسوب شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پسر سیاه جامگان جایگزین پدر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات