وجود 45 میلیون نفر برده در جهان

مدافعان حقوق بشر از سازمان استرالیایی Walk Free Foundation تعداد افرادی که در سال 2016 در جهان در بردگی به سر می برند، حساب کردند.

به گزارش عصرخبر،  45.8 میلیون نفر در سال جاری 2016 در بردگی به سر می برند که ده میلیون نفر بیشتر از دو سال قبل است.

 پژوهشگران افراد به دنیا آمده در بردگی، بردگان جنسی یا افرادی را که به خاطر داشتن بدهی یا برخلاف اراده شان کار می کنند، برده می دانند.

اندریو فورست، بنیان گذار این موسسه توضیح داد افزایش تقریبا 30 درصد تعداد بردگان کشف شده در رابطه با بهبود سیستم جمع آوری اطلاعات است که امکان داده تعداد اسیران بطور دقیق تری حساب شود. ضمنا وی پیش بینی می کند که در رابطه با مهاجرت وسیع انسان ها و افزایش تعداد پناهجویان اوضاع بدتر شود.

مدافعان حقوق بشر در هر 167 کشور مورد تحقیق خود بردگانی را پیدا کردند اما تعداد آنها در هند، کشور دارای 1.3 میلیارد نفر جمعیت بیشتر (18.4 میلیون نفر)است.

 تعداد سرانه بردگان در کره شمالی بیشتر است. یک بیستم جمعیت این کشور در حالت بردگی قرار دارد و مقامات پیونگ یانگ قصد ندارند از استفاده از کار بردگان صرفنظر کنند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وجود 45 میلیون نفر برده در جهان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات