اختلال در تلفن های ثابت شهرستان طبس به زودی رفع می شود

این مشکل همچنان در برخی مناطق شهری و روستایی شهرستان وجود دارد.
همشنوایی، اشغالی مکرر، خط روی خط، بوق نخوردن پس از شماره گیری، پیام های مکرر «تماس با مخاطب مورد نظر امکان پذیر نمی‌باشد» از جمله موارد اختلال است.
رئیس اداره مخابرات شهرستان طبس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا وجود اختلال در تلفن ثابت شهرستان را تایید کرد و گفت: « برای رفع مشکل با متخصصان مخابرات ایران مشورت گرفته ایم و پیگیر رفع مشکل هستیم».
حمیدرضا نصیری با بیان این که تقریبا قسمت اعظم مشکل رفع شده است؛ افزود: موارد اختلال ممکن است حداکثر تا 10 روز آینده ادامه داشته باشد.
وی تغییرات نرم ‌افزاری را علت بوجود آمدن اختلال در خطوط تلفن های ثابت شهرستان طبس ذکر کرد و افزود: از شهروندان می خواهیم مکالمه های غیرضروری را در ساعت های غیر اداری انجام دهند تا از ایجاد بار ترافیک کاسته شود.
مرکز شهرستان طبس در 270کیلومتری غرب شهر بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
این شهرستان با 75هزار نفر جمعیت و 57هزار کیلومتر مربع مساحت پهناورترین شهرستان ایران و خراسان جنوبی است.
خراسان جنوبی با 151هزار کیلومتر مربع مساحت حدود 800هزار نفر جمعیت دارد.
2047/7217/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختلال در تلفن های ثابت شهرستان طبس به زودی رفع می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات