از سرمایه گذاران داخلی و خارجی به صورت کامل حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی عصر سه شنبه در دیدار با هیات اقتصادی استان ازمیر ترکیه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه مردم ایران و ترکیه تاریخ و فرهنگ مشترکی دارند، افزود: از گذشته تاکنون نقاط روشنی در روابط ٢ کشور است که نشان از عمق پیوند بین مردم آنها دارد.
وی عنوان کرد: روابط ایران و ترکیه پس از پیروزی انقلاب و در دوران تحریم گسترش پیدا کرد و امروز نیز با برداشتن تحریم ها پنجره های جدیدی پیش روی این روابط باز شده است.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان از موقعیت ممتازی برای سرمایه گذاری برخوردار است، اظهار داشت: کرمانشاه به عنوان مرکز غرب ایران شناخته می شود.
رازانی افزود: بهترین مسیر دسترسی به مرکز عراق در کرمانشاه است و این استان جایگاه ویژه ای برای ارتباط با بخش کردنشین عراق دارد.
استاندار کرمانشاه؛ به اجرای پروژه گرمسیری در این استان اشاره کرد و گفت: دولت ایران برای توسعه کرمانشاه برنامه های عظیمی از جمله توسعه بخش کشاورزی در نظر گرفته است.
رازانی عنوان کرد: اولویت استان کرمانشاه توسعه بخش اقتصادی و اشتغال زایی است و در این راستا از سرمایه گذاران خارجی و داخلی حمایت می کنیم.
وی اظهار کرد: اتاق بازرگانی کرمانشاه در این زمینه بسیار فعال است و ما در عالی ترین سطوح به خواسته های اعضای این اتاق رسیدگی می کنیم.
هیات اقتصادی ازمیر ترکیه روز دوشنبه به منظور گسترش روابط اقتصادی با کرمانشاه وارد این استان شده است.
8066/7445/ 3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «از سرمایه گذاران داخلی و خارجی به صورت کامل حمایت می کنیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات