اعتبار تملک دارایی خراسان شمالی ۲۱ درصد افزایش یافت

به گزارش خبرنگار مهر، رضا بهمن پور ظهر سه شنبه در نشست کارگروه بسیج رسانه و اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: طی امسال اعتبار تملک دارایی خراسان شمالی به میزان ۱۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده که نسبت به سال گذشته از رشد ۲۱ درصدی برخوردار بوده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بابیان اینکه اعتبار حقوق و مزایای کارمندان دولت امسال ۱۶ درصد افزایش داشته است تصریح کرد: طی امسال برای حقوق کارمندان دولت ۶۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار  در نظر گرفته شده که این میزان نسبت به سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: باتوجه به اینکه ۳۱۴ میلیارد تومان برای درآمد خراسان شمالی پیش بینی شده است، این میزان نسبت به سال گذشته ۱۹ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی اظهار داشت: امسال ۲۶۲ میلیارد تومان برای درآمد زایی خراسان شمالی پیش بینی شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتبار تملک دارایی خراسان شمالی ۲۱ درصد افزایش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات