اعلام نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن‌کریم در میانه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام علی عیسی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: در رشته‌ی اذان "ویژه برادران" علی انگوتی، نقی صادقی و پیمان احمدی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی گفت: در بخش قرائت ویژه برادران "حبیب‌الله میرزا احمدی، آیدین حیدری و امیرحسین ایلغاری" به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده و همچنین در بخش قرائت ویژه خواهران نیز "مینا هاشم‌زاده، سهیلا نصیری و هاشمی‌زاده" به ترتیب مقام اول تا سوم را به‌خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: در بخش ترتیل ویژه برادران "فرهاد شیرازی و حسین عراقی" به ترتیب مقام اول و دوم و همچنین در بخش ترتیل ویژه خواهران "فرحناز داوودی و عاطفه حیدری" مقام اول و دوم را به دست آورده‌اند.

حجت‌الاسلام عیسی‌زاده ادامه داد: در رشته‌ی دعاخوانی ویژه برادران "شکرالله عبدالهی و مهدی زارعی" به‌ترتیب مقام اول و دوم را کسب کرده و همچنین در رشته‌ی دعاخوانی ویژه خواهران نیز "سحر سلیمی" به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده‌ است.

وی خاطرنشان کرد: در رشته‎ی حفظ پنج جزء ویژه برادران "محمدعلی ارقباعی، روح‌الله صدیقی و داوود خانی" به‌ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص داده و همچنین در رشته‌ی حفظ پنج جزء ویژه خواهران "زهرا عزتی، زیبا خاتمی و رقیه قره‌باقری" نیز به‌ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی بیان کرد: در رشته‎ی حفظ ۱۰ جزء قرآن‌کریم ویژه برادران "طاها محرم‌زاده و حمید محمدی" به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کرده و همچنین در رشته‎ی حفظ ۱۰ جزء قرآن‌کریم ویژه خواهران نیز "معصومه غلامیان"به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده و جواز حضور در مسابقات استانی را به دست آورده‌اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن‌کریم در میانه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات