هرمزگان امسال باید 2 هزار و 290 میلیارد و 600 میلیون تومان کسب درآمد کند

درآمد نفتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان میزان کسب درآمد استان هرمزگان در سال ۹۵ را میزان ۲ هزار و ۲۹۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان،  صالح دریانورد در نشست شورای برنامه‌ریزی استان با اشاره عملکرد بودجه 94 در هرمزگان، اظهار داشت: سال گذشته استان هرمزگان حدود دو هزار و 200 میلیارد تومان کسب درآمد داشت که 413 میلیارد و 500 میلیون تومان آن بیشتر از ارقام مصوب در بودجه بود.

وی ادامه داد: سال گذشته از مجموع 782 میلیارد تومان اعتبارات ابلاغی از مجموع منابع اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای به هرمزگان رقمی معادل 250 میلیارد تومان معادل 31 درصد اعتبارات ابلاغی، تخصیص یافت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان به بودجه 95 اشاره کرد و افزود: بودجه کل کشور در سال جاری 978 هزار میلیارد تومان است و در سال جدید با توجه به برنامه اقتصاد مقاومتی باید بیشتر خلق منابع داشته باشیم.

دریانورد تصریح کرد: درآمد مصوب استان‌ها برای امسال 17 درصد افزایش یافته و 12 درصد رقم کل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای، اعتبارات عمرانی استان هاست و بیشتر اعتبارات به صورت متمرکز در اختیار وزارتخانه هاست که دستگاه های استان باید برای جذب آن تلاش کنند.

وی افزود: در سال 95 اعتبارات استانی تملک دارایی سرمایه ای هرمزگان 245 میلیارد تومان است و 355 میلیارد تومان دیگر نیز اعتبارات مربوط به ماده 180 و دیگر موارد است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان تصریح کرد: براساس بودجه در سال جاری باید دو هزار و 290 میلیارد و 600 میلیون تومان در هرمزگان کسب درآمد داشته باشیم.

دریانورد اضافه کرد: کار تدوین سند توسعه هرمزگان در برنامه ششم توسعه نیز آغاز شده و سند راهبردی توسعه استان بر این اساس تدوین می شود.
همچنین در این نشست طرح توسعه و عمران شهر گروک شهرستان سیریک بررسی و تصویب شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هرمزگان امسال باید 2 هزار و 290 میلیارد و 600 میلیون تومان کسب درآمد کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات