تمامی امکانات توانبخشی سالمندان استان اردبیل تامین شد

خانه سالمندان بندرعباس در روز مادر مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت:‌ در سال گذشته تمامی امکانات و تجهیزات توانبخشی مورد نیاز سالمندان استان اردبیل تامین شده و در اختیار آنها قرار داده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری عصر امروز در جلسه بررسی روند خدمات‌رسانی مراکز نگهداری از سالمندان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر 4 مرکز نگهداری از سالمندان شامل 2 مرکز نگهداری برای زنان و 2 مرکز نیز برای مردان در اردبیل فعال بوده و برای سالمندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل تصریح کرد: در این مراکز نگهداری 134 نفر سالمند زیرپوشش بوده و از خدمات مختلف ارائه شده نظیر توانبخشی، درمانی، مشاوره‌ای و سایر خدمات در نظر گرفته شده بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: در کنار فعالیت مراکز نگهداری از سالمندان تیم‌های سیار مراقبت از سالمندان نیز در منزل این افراد حضور یافته و خدمات متنوعی را به افراد هدف ارائه می‌دهند که در حال حاضر 30 سالمند از خدمات این تیم‌های سیار بهره‌مند می‌شود.

وی با اشاره به تامین تمامی نیازمندی‌های سالمندان استان اردبیل به لوازم توانبخشی در سال گذشته بیان کرد: نگهداری سالمندان در منزل خود آنها تاثیر بسزایی در افزایش روحیه این افراد داشته که با توجه به این این امر تیم‌های سیار برای خدمات‌رسانی به سالمندان در اردبیل توسعه و گسترش می‌یابد.

ستاری گفت: علاوه بر برنامه‌های توانبخشی و درمانی در مراکز نگهداری از سالمندان برنامه‌های مختلفی نیز برای افزایش روحیه شادی و نشاط این افراد در مراکز اجرا می‌شود تا بتوانیم از این طریق در زمینه رفع نیازهای اجتماعی و عاطفی آنها نیز گام برداریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمامی امکانات توانبخشی سالمندان استان اردبیل تامین شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات