این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها ,[categoriy]

این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید

این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید -آکااین آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید -آکا

آکاایران: این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید

آکاایران: این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید

می خواهید جاروبرقی شما عمر طولانی کند و زود خراب نشود این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید. جاروبرقی شاید همه کاره ترین وسیله در میان وسایل نظافتی شما باشد، اما هر چیزی نمی تواند بدون واردکردن آسیب توسط جارو مکیده شود. در این جا ۵ مورد را نام می بریم که باید آن ها را با روشی دیگر تمیز کنید.


به گزارش آکاایران: تکه های بزرگ شیشه


تکه های بزرگ شیشه ی شکسته برای جاروبرقی شما خطرناک هستند. آن ها ممکن است کیسه ی جارو را سوراخ کرده، در لوله ی جارو مانده یا داخل جارو را خراش دهند. بنابراین برای تمیز کردن آن ها به جای جاروبرقی از جارو دستی استفاده نمایید.


گرد و غبار خیلی ریز


اگر اخیراً خانه ی خود را بازسازی کرده اید، باقی مانده های سمباده زنی یا دیگر ذرات ریز را با جاروبرقی جارو نکنید شما باید به جای آن از یک ماشین با استقامت تر (مانند جاروبرقی هایی که لوله و مخزن بزرگ دارند) استفاده نمایید. گرد و غبارهای خیلی ریز فیلتر یا کیسه جارو را فوراً مسدود کرده و در نتیجه ماشین شروع به برگرداندن خاک ها به درون هوا می کند.


 

غذای خیس (یا هر چیز مرطوب دیگر)


جاروبرقی معمولی شما برای برداشتن و نظافت چیزهای خیس طراحی نشده است، خواه حبوبات خیس، غذای مرطوب سگ یا حتی مقداری از غذای ریخته شده باشد. به جای آن از یک دستمال کاغذی استفاده کنید، یا برای کارهای بزرگ یک جاروبرقی دو کاره مخصوص سطوح خشک و خیس بخرید.


خاکستر شومینه


این خاکسترها گرما را در خود نگه می دارند و همچنین ذرات بسیار ریزی هستند. بنابراین آن ها را با یک جاروبرقی عادی تمیز نکنید. حداقل ۴ روز به خاکسترها اجازه دهید که خنک شوند، سپس از جاروبرقی دو کاره خیس، خشک برای نظافت آن منطقه استفاده نمایید.


 

سکه، گیره ی کاغذ یا اشیای ریز دیگر


زمانی که این گونه موارد را روی کف زمین می بینید بسیار وسوسه انگیز است که خیلی راحت با جاروبرقی روی آن ها بکشید، اما ممکن است داخل برس چرخنده گیر کرده و یا تکه های پلاستیکی داخل وسیله را بشکنند.


پس چه چیزهایی را می توانید با جاروبرقی تمیز کنید؟


شن


درحالی که تکه های بزرگ سنگ برای جاروی شما خوب نیستند، تکه های کوچک شن می توانند از میان اتصالات لوله ی جاروبرقی عبور کنند.


غلات خشک


خوراکی های میان وعده مانند غلات، کورن فلکس، چیپس و یا خرده های نان و شیرینی به سادگی با جاروبرقی تمیز می شوند.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این آشغال ها را با جاروبرقی تمیز نکنید -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات