موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر,[categoriy]

موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند تصاویر

موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر -آکاموهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر

آکاایران: موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر

آکاایران: موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر

دانشمندان برای تحقیقاتشان، مورچه ها را بستند و موهای آن ها را اصلاح کرده و بریدند.

بدن مورچه!

یکی از روش های عجیب دانشمندان برای اینکه متوجه شوند چگونه مورچه های نقره ای در گرمای صحرای آفریقا است تاب می آورند، چیدن موها یا پرزهای مورچه های این ناحیه بوده است.

دانشمندان برای این کار مورچه ها را بستند و پشت مورچه ها را اصلاح کردند. مورچه های نقره ای صحرای آفریقا در دمای ۵۰ درجه هم به راحتی حرکت می کنند در حالی که در طول روز جانوران دیگر در جایی پناه می گیرند تا از نور خورشید و گرما در امان باشند.

به دلیل اینکه بدن این مورچه ها با موهای ریزی پوشیده شده، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که این موها، بدن مورچه ها را در مقابل اشعه های خورشید محافظت می کنند.


به گزارش آکاایران: موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر


,موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر,[categoriy]

موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند تصاویراما نتیجه آزمایشات همان طور که دانشمندان حدس می زدند درست بود و مورچه های اصلاح شده دمای بسیار زیادی را مجبور بودند تحمل کنند.,موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر,[categoriy]

موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند تصاویراین موهای ریز ویژگی بسیار مهمی در قلمرو جانوران است که زندگی را برای آن ها سهل می کند. البته این کار اصلاح مورچه ها، حدود یک ساعت برای هر یک مورچه به طول انجامید.


باشگاه خبرنگارانگرداوری:آکا ایران

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موهای بدن مورچه ها را اصلاح کردند! +تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات