نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,خودکشی, روان شناسی, نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد,[categoriy]

نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد

نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد -آکاخودکشی, روان شناسی, نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد

آکاایران: نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد

آکاایران: نشانه های خطرناک


به گزارش آکاایران: برخی از اختلال ها ناهنجاری های روانی و حتی معضلات پی در پی زندگی افراد را مستعد خودکشی می کند.نشانه هایی وجود دارند که می توانند ما را به جدی بودن فکر خودکشی در افراد مطمئن کنند.

پیش از هر چیز این نکته را باید در نظر داشت که خودکشی خود معلول بیماری ها یا اختلال های روانی دیگری است.به همین علت هر بیماری روانی ای را باید جدی گرفت.
تغییر رفتار و شخصیت فردی که می خواهد خودکشی کند آنقدر واضح و مشخص است که میتوان خیلی سریع میتوان خیلی سریع متوجه این تغییر رفتار و شخصیت شد.
یکی از نشانه های اولیه خودکشی در فکر فرورفتن زیاد فرد همراه با افسردگی مزمن و گوشه گیری او از خانواده جامعه و بی توجهی به دور و بر خود است.
فردی که به فکر خودکشی است به شدت احساس تنهایی می کند.او فکر می کند که هیچ کس حقیقتا به زنده بودن یا مردن او اهمیت نمی دهد او شدیدا احساس بی پناهی و درماندگی و نومیدی می کند.
برخی از افرادی که فکر خودکشی در سر دارند به شکل تهدید یا با عبارت هایی نظیر اینکه:اگر من میان شما نباشم و … ایده خود را مطرح می کنند.به طور کلی وازگانی چون مرگ مردن نبودن و نیستی و … در زبان و گفتار این افراد بسام بالایی دارد.
داشتن استرس در سطح بالا و نامناسب گاه می تواند نشانه خودکشی باشد.این وضعیت در کسانی مشاهده می شود که به لحاظ شخصی انتظاراتی بالا و غیر واقع بینانه از خود دارند.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشانه های فردی که قصد خودکشی دارد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات